طراحی وب

در دنیای امروز داشتن یک وب سایت امری لازم و ضروری است. بسیاری از افراد، سازمان‌ها، شرکت‌ها به ضرورت داشتن یک وب سایت پی برده‌اند، اما آیا هر وب سایتی جوابگوی نیازهای مخاطبان آن هست و آیا استانداردهای اولیه طراحی وب در آنها رعایت شده؟ طراحی اختصاصی و در واقع ساخت و ایجاد یک وب سایت استاندارد و مطابق با نیازهای مخاطب شامل مراحل بسیاری است که هر یک از این مراحل به صورت موازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به بیان دیگر مراحل ایجاد و طراحی یک وب سایت به صورت حلقه‌های زنجیر به یکدیگر متصل هستند و نبود و یا ضعف یک حلقه می‌تواند بر روی کیفیت یک وب سایت تاثیر بسیاری داشته باشد. کلیه مراحل ساخت یک وب سایت باید به صورت برنامه‌ریزی شده، هدفمند و گام به گام پیش رود تا در نهایت به نتیجه‌ای مطلوب برسد.

داشتن وب سایتی که بتوانید به راحتی آنرا به روز رسانی کنید و بر محتوای آن مدیریت داشته باشید، چیزی نیست که دور از دسترس باشد. استفاده بهینه از ابزارهای کارامد و به روز و ضرورت هماهنگی با آن، چیزی نیست که دور از ذهن یک مدیر باشد. لذا پیشنهاد ما به شما استفاده از وب سایتی است که قابلیت نمایش در تبلت و موبایل و ... بدون افت کیفیت (واکنش گرا - Responsive) است.

 

در دنیای كسب و كار، آنان كه آرامش خیال را در بستن چشم‌ها بر تحولات دنیای اطراف می‌جویند

مرگ زودرس را استقبال می‌كنند.

انتخاب تمامی دامنه ها (همانند: yourdomain.com, yourdomain.org, و...)

 

.............................. با ما به تحولی نوین خواهید رسید، تنها كافی است كه اراده كنید ..............................

 

 برای ملاحظه نمونه صفحات وب بر روی یكی از گزینه‌ها كلیك كند

 

  تماس با ما

  طرح و گرافیک ماهان | مشاور و مجری چاپ و تبلیغات

  تلفن تماس: 09125105443

  پست الکترونیک: info[@]design.moharampour.com

  آمار سایت

  امروز3
  دیروز53
  این هفته126
  این ماه241
  کل167004

  • آی پی سیستم شما: 44.210.77.106
  1
  کاربر آنلاین
  1401-09-14

  خبرنامه

  برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید