آتش بازی در مونیخ اما این بار خود بایرن آتش را روشن کرد


بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی بوندسلیگا که در دو هفته ابتدایی رقابت ها یک برد و یک تساوی کسب کرده بود، امروز میزبانی از تیم قعرنشین ماینتس را برعهده داشت. تیمی بدون امتیاز و با دو شکست در شروع بوندسلیگا.

 بایرن مطابق انتظار کار را هجومی آغاز کرد ولی در یک غافلگیری دقیقه ششم دروازه خود را باز شده دید. ارسال یک سانتر از سمت راست با ضربه سر بوتیوس به گل اول برای میهمان بدل شد تا بایرن خیلی زود عقب بیفتد.

 

مونیخی ها یکپارچه حمله شدند و پس از چند موقعیت که از دست رفت، دقیقه 36 به گل تساوی رسیدند. داوید آلابا از سمت چپ توپی را روی دروازه فرستاد و از درون محوطه جریمه بنجامین پاوارد با یک ضربه چکشی آن را وارد دروازه ماینتس کرد.

 نیمه اول در حال اتمام بود که آلابا گل دوم بایرن را به ثمرر ساند. ضربه کاشته فوق العاده تماشایی او دور از دستان دروازه بان به گل تبدیل شد تا بایرن نیمه اول را با برتری 2-1 به رختکن برود.

 بایرن مونیخ نیمه دوم را هم هجومی شروع کرد و دقیقه 54 به گل سوم رسید. روی سانتر از راست کیمیش این پریشیچ بود که با پروازی بلند و ضربه سری دقیق توپ را درون دروازه جای داد. این اولین گل ایوان پریشیچ برای بایرن بود.

 ده دقیقه بعد نوبت به کینگزلی کومان رسید تا گلزنی کند. کرنر ارسالی کیمیش را کینگزلی بدون مزاحمت از درون محوطه جریمه با یک بغل پا به گل تبدیل کرد تا بایرن 4-1 پیش بیفتد.

 آتش بازی بایرن مونیخ ادامه داشت و دقیقه 78 نوبت به لواندوفسکی رسید تا گلزنی کند. سانتر توماس مولر از راست درون محوطه جریمه به لواندوفسکی رسید. یک کنترل خوب و سپس ضربه تمام کننده ستاره لهستانی حساب کار را 5-1 کرد.

 دو دقیقه بعد بایرن ماینتس را شش گله کرد. پاس توماس مولر در دهانه دروازه به دیویس رسید و او هم راحت ترین کار ممکن را انجام داد تا بایرن 6-1 پیش بیفتد. در نهایت این بازی با پیروزی 6-1 بایرن پایان یافت.

 

 

تماس با ما

طرح و گرافیک ماهان | مشاور و مجری چاپ و تبلیغات

تلفن تماس: 09125105443

پست الکترونیک: info[@]design.moharampour.com

آمار سایت

امروز2
دیروز53
این هفته125
این ماه240
کل167003

  • آی پی سیستم شما: 44.210.77.106
1
کاربر آنلاین
1401-09-14

خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید