کاپلو آشغال؛از دید مایکل

مایکل اوون ستاره سابق لیورپول، رئال و منچستریونایتد در کتاب بیوگرافی خود به تندی علیه فابیو کاپلو سرمربی ایتالیایی سابق تیم ملی انگلیس انتقاد کرد. او کاپلو را مسبب پایان یافتن دوران فوتبال ملی خود می داند و او را یک آشغال خطاب کرد.

مهاجم پیشین لیورپول در کتاب "زندگی من، زمان من"، نوشته است:« کاپلو به فوتبال ملی من پایان داد اما آن دلیلی نیست که کاپلو را یک آشغال می‌دانم. زمانی که به تیم ملی ملحق شد تا نخستین تمرین برگزار شود، نکته‌ای که ابتدا توجه‌مان را جلب کرد سختگیری در رابطه با غذا بود. دومین نکته این بود که حتی یک کلمه انگلیسی نمی‌دانست. همه به هم نگاه می‌کردیم. من فکر می‌کردم چگونه این سرمربی می‌خواهد ما را هدایت کند؟ نمی‌دانستم فدراسیون فوتبال انگلیس با چه هدفی یک سرمربی را انتخاب کرده که انگلیسی بلد نیست.

کاپلو من را روی نیکمت می گذاشت و 10 تا 15 دقیقه پایانی بازی به میدان فرستاد. رسانه‌ها مدام از من می‌پرسیدند چرا این اتفاق افتاد و من چه می‌توانستم بگویم؟ آنها متوجه شده بودند که خوشحال نیستم. به آنها گفتم کاپلو به من چیزی نگفته چون انگلیسی بلد نیست.

احساس می‌کردم کاپلو بر این باور بود که به عنوان سرمربی یک چیز را تغییر دهد و آن، دوران مایکل اوون بود. او تنها دوران یک بازیکن ملی‌پوش را خدشه دار نکرد بلکه به یکی از کم‌ارترین سرمربیان تاریخ انگلیس تبدیل شد. او یک آشغال بود. کاپلو یک ضربه سنگین به دوران من و فوتبال انگلیس بود و من تاوانش را دادم.»

 

تماس با ما

طرح و گرافیک ماهان | مشاور و مجری چاپ و تبلیغات

تلفن تماس: 09125105443

پست الکترونیک: info[@]design.moharampour.com

آمار سایت

امروز5
دیروز53
این هفته128
این ماه243
کل167006

  • آی پی سیستم شما: 44.210.77.106
1
کاربر آنلاین
1401-09-14

خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید